×

Jaki rodzaj śniadania jest najlepszy w tej diecie?

Jaki rodzaj śniadania jest najlepszy w tej diecie?

Zdrowe śniadanie składa się ze świeżych owoców i warzyw, są tam całe ziarna zbóż i pieczywa, nabiał, taki jak mleko odtłuszczone lub dodatek serów niskotłuszczowych i białka, takie jak jajka na twardo, chude mięso i ryby, lub nieco masła orzechowego. I przez jedzenie zdrowego śniadania w domu zmniejsza się szansę na zjedzenie czegoś później, gdy głód ustąpi.

Jak mam zacząć?


Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem diety najlepiej skonsultować się z dietetykiem. Licencjonowany dietetyk dokona przeglądu Twojego stylu życia i nawyków żywieniowych w celu zaplanowania menu, które pomoże Ci osiągnąć twoje cele.

Skuteczna dieta na efekt jo-jo

Czy chcesz zatrzymać efekt jo-jo na zawsze? Twoja najlepsza szansa znalezienia ostatecznego planu diety spoczywa w twojej zdolności do pokochania swojej diety.


Co dokładnie rozumiemy przez pokochanie? Jeśli kochasz swoje ulubione potrawy to wiesz, co mamy na myśli. Jeśli jo-jo ma odejść musisz pokochać te, które sprawiają że masz szczupłą sylwetkę.


Tak, większość ludzi jest szaleńczo zakochanych w swoich ulubionych potrawach, ale traktują swoją dietę jako zło konieczne to nawet najlepsza dieta może zamienić się w piekielny nienawistny koszmar. Jakie szanse na przeżycie ma taka dieta?


Chcielibyśmy, pomóc Ci znaleźć miłość do swojej diety. Oto proste kroki, które sprawią, że będziesz bliżej do pokochania tego, czego potrzebujesz do stałego planu odchudzania:


Musisz zrozumieć znaczenie planu diety. Wszystko zaczyna się, gdy spadnie na ciebie uczucie, że trzeba stracić dużo masy i to TERAZ. Musisz zwolnić, wziąć głęboki oddech i spojrzeć na to jak niezwykle ważne jest podjęcie twojej decyzji o rozpoczęciu diety.


Większość diet rozpoczyna się szybko i bezmyślnie Jednak Twoje życie może zmienić się w oparciu o plan diety jaki zdecydujesz się wybrać. Skuteczny plan odchudzania może przynieść Ci euforię, której kilka rzeczy może się równać. Niekończące się niepowodzenia mogą prowadzić do irracjonalnych decyzji: że żadna dieta nie będzie odpowiednia dla ciebie, a ty po prostu zdecydujesz się zaakceptować że przybierasz na wadze i będziesz czuć się nieszczęśliwy. A jeśli naprawdę myślisz o tym, że to niezdrowe decyzja – spójrz na to, że winowajcom tak naprawdę może być brak planu diety.


Kiedy zaczynasz nową dietę i robisz porządny plan zwiększasz swoje szanse na sukces. Musisz tylko zadać pytanie co jest naprawdę ważne


Oczywiście kochasz myśl o osiągnięciu docelowej masy ciała. Ale czy kochasz ten cel tyle, by trzymać się planu diety i naprawdę ją utrzymać na dłuższą metę? Jeśli nie można zobaczyć wyników będąc zadowolony z tego rodzaju jedzenia podejścia długoterminowego, dlaczego uważasz że plan, aby schudnąć przez bardzo krótki czas będzie skuteczny?


Czy naprawdę można żyć na 1200 kalorii dziennie na zawsze? Czy naprawdę można pić jedynie 2 szejki dziennie i mieć rozsądną kolację? Czy naprawdę można ćwiczyć intensywnie przez 60 minut dziennie i to na zawsze? Czy naprawdę można żyć bez fast foodów na zawsze?

Odpowiedz sobie uczciwie na pytania powyżej i potem dopiero zabierz się za układanie mądrego, długoterminowego planu diety, by była to ostatecznie dieta którą naprawdę pokochasz i będziesz się jej trzymać.

1 comment

comments user
Marek

Pamiętajcie, że najważniejszy posiłek to śniadanie. Musi być bardzo pożywny!